Кирило Казак
Кирило Казак
Кирило Казак
Партнер
Контакти:
e-mail: k.kazak@kpdconsulting.com.ua
Тел: +38 044 234 36 19

Пан Кирило Казак очолює практику посадових злочинів (White Collar Crimes) та практику трудового права.

Основною сферою його фахової діяльності є адвокатьска підтримка Клієнтів при проведенні слідчих дій правоохоронними і контролюючими органами, захист інтересів в кримінальному провадженні. За твердженням Клієнтів він є "блискучим адвокатом". До останнього здобутку якого входить одне з перших в країні застосувань статті 388 ККУ - притягнень до кримінальної відповідальності із засудженням особи за незаконні дії із предметом застави.

Кирило Казак також консультує Клієнтів з питань трудового права та успішно здійснює представництво інтересів Клієнтів в судах, зокрема в справах з питань звільнення персоналу і інших трудових спорах.

Перед приєднанням до команди KPD Consulting, він тривалий час займав посаду слідчого прокуратури України та прокурора. Пан Кaзак отримав право на заняття адвокатською діяльністю, входить в Колегію адвокатів м.Києва (з 2007 р). Кирило Казак автор численних фахових публікацій та доповідей з питань трудового та кримінального законодавства в медіа. З 2010 року він є акредитованим інструкутором Національного центру підготовки банківських працівників України з питань трудового права. 

 • Практики:
  Посадові злочини, Трудове право
 • Галузі:
  Банки, страхові, лізингові та фінансові компанії, Промислові та виробничі компанії, Транспортні компанії / автодилери
 • Робочі мови:
  Українська, Англійська, Російська
 • Освіта:
  Кирило Казак з відзнакою закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого, м Харків (спеціальність «правознавство», 2002 рік) і економічний факультет Харківського національного університету ім. В. Каразіна (спеціальність «банківська справа», 2004 р).
Legal 500 2018 Кирило Казак

Команда, очолена Кирилом Казаком, ‘надає послуги на найвищому рівні’. Нещодавно досягнено успіху для UniCredit Leasing у спорі з колишнім членом менеджменту, також надавала послуги Wincor Nixdorf з отримання дозволів на працевлаштування.

Legal 500 2020 Кирило Казак

Визнаний і високорекомендований фахівець у практиці кримінального права та практиці трудового права. Кирило Казак "приділяє максимальну увагу та час кожному запиту Клієнта".
 

Best Lawyers 2020 Кирило Казак

 

Вперше визнано одним з кращих юристів країни в кримінальному праві.
 

KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.