Транзакційні новини

KPD CONSULTING РАДНИК ДП "НАЕК "ЕНЕРГОАТОМ" З ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНКИ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ

ЮК KPD Consulting здійснило зовнішню оцінку корупційних ризиків в діяльності ДП "НАЕК "ЕНЕРГОАТОМ" - найбільшого виробника електроенергії в Україні з часткою сукупного виробництва понад 50% у загальному обсязі виробництва електроенергії України. Обсяг послуг включив оцінку корупційних ризиків в діяльності компанії, оцінку наявних в Компанії процесів та заходів, направлених на зниження корупційних ризиків та надання рекомендацій по їх поліпшенню за результатами оцінки. Проведення оцінки та надання рекомендацій було здійснено з врахуванням, зокрема, вимог міжнародного стандарту ISO 37001:2016 "Системи менеджменту щодо протидії хабарництву. Вимоги та настанови щодо застосування".

До команди юристів KPD Consulting, очолюваної головою практики комплаєнс, радником Станіславом Одноробом за участі керуючого партнера Ігоря Калітвенцева, увійшли також  аудитори Черв’як Сергій та Комчадалов Станіслав.

Станіслав Однороб прокоментував: "процес оцінки корупційних ризиків є визначальним для побудови ефективної системи протидії та запобіганню корупції в компанії.  Його завдання полягає не лише у визначені рівня ризику "для інформації", але й у оцінці рівня наявних в компанії процесів, спрямованих на зниження корупційного ризику, та впровадження нових механізмів. Ми були раді надати підтримку  провідній енергетичній компанії України у важливому процесі протидії та запобіганні корупції. Маємо надію, що це визначить успішний шлях розвитку компанії на майбутнє".

Поліщук Олег, Директор із запобігання і протидії корупції - радник президента ДП "НАЕК "Енергоатом" зазначив: "Ми раді співпраці з професійною командою KPD Consulting. Впровадження отриманих від KPD Consulting рекомендацій з врахуванням міжнародного досвіду дозволить нашій команді підвищити ефективність своєї роботи. Ми повністю задоволені результатом та якістю наданих послуг!"

ДП "НАЕК "ЕНЕРГОАТОМ" створене у жовтні 1996 р. Компанія є оператором чотирьох діючих атомних електростанцій України, на яких експлуатується 15 атомних енергоблоків. «Енергоатом» забезпечує близько 55% потреби України в електроенергії, в осінньо-зимові періоди цей показник сягає 70%. Україна посідає восьме місце в світі за показником встановленої потужності АЕС. За підсумками 2018 року Україна посіла друге місце у світі за часткою електроенергії АЕС в загальному обсязі виробництва електроенергії в країні. Докладніше http://www.energoatom.kiev.ua/ua/about-6/misia-7

Станіслав Однороб

Радник,

Керівник практики антикорупційного менеджменту

 

 

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Станіслава Однороба (s.odnorob@kpdconsulting.com.ua). Завжди раді співпраці з Вами заради підвищення ефективності Вашого бізнесу.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.