Про компанію

Ми незалежна українська повносервісна юридична компанія, що концентрується на наданні послуг корпоративним Клієнтам.

Історія

Компанія була заснована 2007 року п'ятьма партнерами, що знали один одного з часу навчання в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого, яку закінчили одного року (2002).

Повносервісна модель роботи фірми передбачала надання послуг за принципом спеціалізації у найбільш затребуваних корпоративними Клієнтами практиках:

- корпоративному праві;

- банківському, фінансовому та податковому праві;

- праві нерухомості;

- вирішенні спорів;

- трудовому праві;

- кримінальному праві.

На час створення фірми партнери мали досвід роботи в міжнародних банках та юридичних фірмах, а також у провідних вітчизняних компаніях та на державній службі. Поєднання їх ентузіазму у розбудові власного бізнесу та відданість ідеї ефективного надання юридичних послуг призвели до появи, становлення і подальшого розвитку повносервісної незалежної української юридичної компанії KPD CONSULTING. 

Нас часто запитують, чому ми обрали таку назву. Відповідь дуже проста - це початкові літери прізвищ партнерів засновників, ба більше - ми вкладаємо в них додатковий зміст:

К - Клієнт-орієнтованість

П - Повносервісність

Д - Довіра Клієнта.

Разом КПД Консалтинг - що означає ефективну Клієнт-орієнтовану правову підтримку, побудовану на глибокій повазі до потреб наших Клієнтів. Тепер і Вам відомий секрет нашого успіху. Дякуємо, що Ви є з нами.

Ключові факти

2007 - Створення KPD Consulting Law Firm.

2008 - Збільшення персоналу до 20 осіб, переїзд в новий офіс за адресою Коперника 7.

2009 - Збільшення персоналу до 25 осіб, переїзд в офисіний центр ВЕКТОР (Старокиївська 10Г, блок В, офіс 210).

2010 - Кількість персоналу перевищіла 30 осіб; створено підрозділ бухгалтерського обслуговування Клієнтів та практику врегулювання заборгованості.

2011 - три практики фірми (Корпоративного права, Банківсько-фінансова та Нерухомість і будівництво) вперше отримали міжнародне визнання рейтингу the Legal 500 EMEA.

2012 - до компанії приєднався радник пан Фелікс Хаффнер, очолівши GERMAN DESK фірми; компанія стала членом LEXICOM.

2013 - дві практики фірми (Банківсько-фінансова та Нерухомість і будівництво) вперше визнані серед лідерів українського юридичного ринку міжнародним рейтингом Chambers and Partners Europe.

2014 - до компанії приєдналася радник пані Катерина Чередниченко, очолівши RUSSIAN DESK фірми; визнання the Legal 500 EMEA вперше отримала практика Вирішення спорів.

2015 - практика Нерухомість та будівництво компанії вперше визнана серед топ-5 кращих в Україні міжнародним рейтингом the Legal 500 EMEA; керівник практики Владислав Кисіль - серед 10 найкращих юристів з нерхомості та будівництва за визнанням the Legal 500 EMEA та Chambers and Partners Europe; визнання the Legal 500 EMEA вперше отримала практика Податкового права.

2016 - до компанії приєдналася радник пані Олена Доманчук, очолівши практику ПРИВАТНИХ КЛІЄНТІВ фірми.

2017 - до компанії приєднався радник пан Андрій Іванов, який очолив практику Примусового виконання рішень.

2018 - до компанії приєднався радник Станіслав Однороб, який очолив практику Антикорупційного комплаєнсу.

2019 - до компанії приєднався метр Єгор Бойченко, очоливши практику Європейського права. Пана Віталія Пацюка було визнано корпоративним та податковим юристом року за версією LigaAwards 2019.

2020 - вперше 8 практик фірми отримали визнання та високі рекомендації Legal500.

Визнання
Визнання
Компанія рекомендована в 7 основних практиках. Третій рік поспіль найвищу відзнаку отримала практика Нерухомості та Будівництва, в той час як практика Приватних Клієнтів та Трудового права отримали відзнаку вперше. На думку міжнародних експертів команда практики Банківського і Фінансового права була визнана як така, що «добре обізнана у питаннях внутрішнього ринку і має чудові знання», практика Нерухомості і Будівництва визнана «однією з провідних практик в Україні», команда практики Корпоративного права та M&A має «професійний та індивідуальний підхід за розумною ціною». Команда практики Вирішення спорів «має обізнаних експертів та надає якісні послуги». Команда практики Податкового права володіє «відмінними знаннями та вміє креативно мислити». Практика Приватних Клієнтів «зосереджена на управлінні приватним капіталом, податковому та сімейному праві» та практика Трудового права пропонує «високий рівень надання послуг».
Визнання
Практики Нерухомості та Будівництва, а також Банківського і Фінансового права визнана за вагомий перелік угод щодо підтримки банків та інвесторів у питаннях, що стосуються нерухомості, включно із придбанням/продажем та забезпеченням зобов'язань. Відзначено широкий досвід у проведенні проектів due diligence, а також консультування у питаннях оренди та земельного права. Зазначено про надання підтримки як вітчизняним, так і міжнародним клієнтам. Клієнти відгукуються про команду фірми як таку, що відзначається "постійною доступністю", та такою, що є "швидкою та точною". Опитані джерела також зазначили, що "Команда KPD досконало розуміє, чого саме прагне Клієнт".
Визнання
Пан Віталій Пацюк другий рік поспіль був рекомендований як провідний експерт з питань корпоративного права, злиття та поглинання, та пан Владислав Кисіль отримав вперше відзнаку у практиці Банківського та Фінансового права від видання Best Lawyers 2018.
Визнання
Нерухомість і будівництво - TOP Tier (Найвищий щабель): Владислав Кисіль ‘має глибоке знання будівельного права’. Клієнти включають UkrSibbank та Shell Retail. Банківське та Фінансове право - Tier 2 (2-й щабель): KPD Consulting Law Firm є ‘добре відомим гравцем ринку з підтвердженою експертизою’. Владислав Кисіль ‘має феноменальне розуміння потреб банків’ він консультував Sberbank щодо $50m кредиту Metropolia. Корпоративне право та M&A - Tier 3 (3-й щабель): Команда KPD Consulting Law Firm’s ‘вражає своєю працьовитістю’. ‘Досвідчений та креативний’ голова практики Віталій Пацюк консультував Royal Dutch Shell щодо спільного підприємства. Вирішення спорів - Tier 3 (3-й щабель): KPD Consulting Law Firm має ‘обізнаних експертів у своїй царині, які надають цінні поради’. ‘Діамантовий юрист’ Ігор Калітвенцев має Porsche Leasing серед своїх клієнтів. Податкове право - Tier 3 (3-й щабель): KPD Consulting Law Firm надає ‘високий рівень послуг’ та Віталій Пацюк є ключовим контактом. Клієнти включають Laggar.
Визнання
Фірма найбільш визнана за надання підтримки банкам і інвесторам, а також компаніям з управління активами, зокрема, за придбання, реструктуризацію та угоди з забезпеченнями. Також активна у будівельних проектах. Надає підтримку в оренді нерухомості. Банківська та фінансова практика є визнаним та рекомендованим радником.
Визнання
The Legal 500 EMEA 2013 рекомендував Практику Банківських, фінансових послуг та ринку капіталів, яка консультувала Chartis з питань страхового законодавства, а також AMC Ukrsib Asset Management щодо оптимальних схем фінансування в нерухомість. Практику корпоративного права та M & A за «видатні знання і висококласні професійні консультації» надані «талановитим» Віталієм Пацюком і «досвідченої, працьовитої» Іриною Підлісної, «які завжди приймають креативні рішення». Фелікс Хаффнер, який перейшов в юридичну компанію з Beiten Burkhardt, привернув до фірми клієнтів з Німеччини. Команда провела юридичний аудит для Укрсоцбанку, і надала допомогу кільком клієнтам, включаючи Grammarly Inc, з питань інкорпорації.
Визнання
Chambers and Partners Europe 2013: Ця місцева компанія завойовує все більш значуще ім'я в сфері нерухомості. Вона консультує з питань юридичної експертизи, придбання та управління нерухомістю. Ключові угоди включають в себе консультування NF Trading з питання придбання нерухомого майна UkrAgroChem Group. Іншими клієнтами є дочірні компанії Swedbank і UniCredit. Джерела кажуть: «Їх поради завжди високоякісні і своєчасні», «співвідношення ціни і якості дуже привабливо».
Визнання
Chambers and Partners Europe 2012: Дана місцева компанія увійшла в рейтинг завдяки захоплених відгуків опитаних клієнтів. Цій команді було доручено ведення справ вражаючою добірки клієнтів з питань юридичної експертизи, транзакцій і договорів будівельного підряду. До числа відомих клієнтів відносяться дочірні компанії Swedbank і BNP Paribas. Джерела кажуть: «КПД має практичний підхід і діють дуже швидко, коли це необхідно», «вони обізнані як в міжнародних вимогах, так і в особливостях місцевого ринку».
Визнання
The Legal 500 EMEA 2012 зазначив Практику нерухомості юридичної компанії за «відмінні знання місцевого земельного і будівельного законодавства», а також Практику корпоративного права та M & A за «бездоганні знання і завжди потрібний рада упродовж розумного строку». Владислав Кисіль, партнер, який очолює практику нерухомості, був визнаний «експертом в теоретичних і практичних питаннях». Віталій Пацюк, партнер, який очолює практику корпоративного права та M & A визнаний «високоосвіченим юристом, який досягає результатів».
Визнання
Вперше 8 практик фірми отримали визнання та високі рекомендації Legal500.
Визнання
Визнання кращих юристів країни отримали Кирило Казак (кримінальне право), Віталій Пацюк (податкове право), Ігор Калітвенцев (вирішення спорів), Владислав Кисіль (банківське право).
Визнання
Практики нерухомості та банківсько-фінансового права увійшли до 15 кращих практик країни.
Глобальний сервіс та партнери

Встановлені нами сталі зв'язки з іноземними колегами у ключових юрисдикціях відкривають на запит наших Клієнів безмежний доступ до країн Європи та Азії з півдня на північ і з заходу на схід.

 

KPD Consulting є членом LEXICOM (мережі незалежних юридичних фірм Європи), завдяки чому ми успішно супроводжуємо міжнародні угоди.

Lexicom - це мережа незалежних комерційних юридичних фірм по всій Європі, заснована 1990-го року. Використовуючи мережу Lexicom, Клієнти можуть отримати надійну юридичну підтримку від учасників мережі.

Будь ласка, відвідайте http://www.lexicom.org/About-Us для отримання більш детальної інформації. Нижче до Вашої уваги перелік країн, у яких надають послуги юридичні фірми мережі LEXICOM.

 

 

Членство в організаціях

Ми щиро прихильні до розвитку сегменту нерухомості та будівництва вітчизняної економіки і глибоко розуміємо його потреби. Саме тому протягом багатьох років KPD Consulting незмінно підтримує Ukrainian Real Estate Club (www.ureclub.com) - Український Клуб Нерухомості - провідну галузеву організацію ринку.

 

Ми активно підтримуємо Українське об'єднання лізингодавців (http://www.uul.com.ua/) у розвитку цього важливого фінансового інструменту.

 

KPD Consulting є членом LEXICOM (мережі незалежних юридичних фірм Європи), завдяки чому ми успішно супроводжуємо міжнародні угоди. Встановлені нами сталі зв'язки з іноземними колегами у ключових юрисдикціях відкривають на запит наших Клієнів безмежний доступ до країн Європи та Азії з півдня на північ і з заходу на схід. Lexicom - це мережа незалежних комерційних юридичних фірм по всій Європі, заснована 1990-го року. Використовуючи мережу Lexicom, Клієнти можуть отримати надійну юридичну підтримку від учасників мережі.

 

 

Кар'єра

Найом персоналу
З питань працевлаштування у нашій компанії, будь-ласка, надсилайте листи за адресою: hr@kpdconsulting.com.ua

KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.