Владислав Кисіль
Владислав Кисіль
Владислав Кисіль
Партнер
Контакти:
e-mail: v.kysil@kpdconsulting.com.ua
Тел: +380442343619

Пан Владислав Кисіль очолює практику нерухомості і будівництва, а також банківсько-фінансову практику компанії. Він визнаний одним з провідних експертів у правових питаннях будівництва та нерухомості в Україні. Його головними сферами діяльності є надання повної юридичної підтримки операцій з нерухомістю в Україні, а також супровід банківських установ.

Владислав має значний досвід у будівельних проектах, угодах з нерухомістю та проектах фінансування, зокрема, синдикованих кредитах. Його професійний досвід охоплює надання юридичних консультації у переговорах між орендарями та орендодавцями, супровід інвестиційних компаній та фондів нерухомості у їх повсякденній діяльності в Україні. Крім того, Владислав Кисіль спеціалізується у питаннях забезпечення зобов'язань.

Перед приєднанням в 2008-му році до команди KPD Consulting, пан Кисіль практикував в одній з міжнародних юридичних компаній. Ще одним його досвідом стало стажування у юридичному департаменті Bank Austria Creditanstalt AG (2005) під час роботи в HVB Bank Ukraine (2004 - 2007). Почав свою юридичну кар'єру Владислав 2002-го року в органах прокуратури.

Владислав Кисіль є обраним Головою Комітету права Українського клубу нерухомості (www.ureclub.com) з 2010 г.

2014 року його було обрано заступником голови Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ України і головою комітету з питань права, який він очолював протягом 2-х років. Останні 10 років Владислав приймає активну участь в розробці законодавчих актів, що регулюють питання нерухомості та будівництва, є автором багатьох фахових публікацій з цього приводу. З 2015 року пан Владислав Кисіль щорічно переобирається заступником голови Комітету з цивільного, сімейного і спадкового права Асоціації юристів України (www.uba.ua).

Владислав Кисіль є адвокатом Київської міської колегії адвокатів (з 2006 р.).

 • Практики:
  Нерухомість і будівництво, Банківське та фінансове право
 • Галузі:
  Учасники ринку нерухомості, Банки, страхові, лізингові та фінансові компанії
 • Робочі мови:
  Українська, Англійська, Російська
 • Освіта:
  Пан Кисіль закінчив з відзнакою Національну юридичну академію ім.Ярослава Мудрого (2002), та економічний факультет Харківського національного університету ім.В.Каразіна (спеціальність "банківська справа", 2004).
Legal 500 Владислав Кисіль

"Надійний та досвідчений" Владислав Кисіль "широковідомий серед галузі як один з найкращих", нещодавно виступив радником Shell щодо девелопменту паливно-заправних комплексів та LNG терміналів.

KPD Consulting Law Firm має ‘одну з лідируючих практик в Україні’, що ‘задовільняє потреби як місцевих так і міжнародних клієнтів’.

Chambers 2016 Владислав Кисіль

Клієнти зазначають, що керівник практики Владислав Кисіль є "орієнтованим на результат бізнес-юристом, який глибоко сфокусований та відданий потребам Клієнта". Він консультує щодо проектів будівництва, угод із нерухомістю та представляє Клієнтів у перемовинах щодо оренди. Нещодавно він надавав підтримку Solum підрозділу Piraeus Bank щодо документальної перевірки (vendor due diligence) будівлі в Києві.

Legal 500 2017 Владислав Кисіль

KPD Consulting Law Firm є 'відомим гравцем ринку юридичних послуг з підтвердженою і доведеною експертизою’. Владислав Кисіль ‘має глибоке знання будівельного права’. Клієнти включають UkrSibbank та Shell Retail. Він ‘має вражаюче розуміння потреб банків’, нешодавно надавав послуги Sberbank щодо $50m кредитної лінії на користь Metropolia.

Chambers 2017 Владислав Кисіль

Владислав Кисіль - юрист, спеціалізацією якого є нерухомість, який фокусується переважно на проектах середнього масштабу. Клієнти відзначають його високу уважність до різних аспектів угод та доступність у наданні послуг. Він найкраще відомий у наданні підтримки банкам та інвесторам з управління активами у нерухомості, включаючи купівлю, реструктуризації та угоди із забезпеченнями. Пан Кисіль також активний у будівельних проектах та наданні порад з оренди нерухомості.

Legal 500 2018 Владислав Кисіль

Владислав Кисіль - лідируючий експерт у нерухомості та будівництві, а також банківському і фінансовому праві. Він надає 'чіткі, практичні та ефективні поради'. Нещодавно надавав підтримку девелоперу UDP з регуляторних та будівельних питань. Shell Retail один з ключових клієнтів. Також пан Кисіль консультував Sberbank по $50m кредиту Metropolia. UkrSibbank один з клієнтів банківської практики.

Chambers 2018 Владислав Кисіль

Владислав Кисіль піднявся в рейтингу на 2-гу сходинку (7 найкращих фахівців в Україні) завдяки відмінним відзивам клієнтів та визначною присутністю на ринку. Він має широкий досвід у консультуванні з багатьох питань нерухомості, включаючи підтрику в укладенні угод, регуляторних питаннях та оренді. Клієнти описують його як "дуже ефективного" та "такого, що не бариться із допомогою".

Best Lawyers 2018 Владислав Кисіль

 

Вперше отримав визнання в категорії Banking & Finance.
 

Best 2020 Владислав Кисіль

Рекомендований фахівець у питаннях банківського права. Визначний лідер практики нерухомості та будівництва Владислав Кисіль "є добре інформованим, технологічним та досвідченим юристом, який пропонує проактивні та ринково-орієнтовані рішення".
 

Best Lawyers 2020 Владислав Кисіль

 

Вчергове визнаний серед кращих юристів країни в категорії Банківське та Фінансове право.
 

Chambers 2020 Владислав Кисіль

 

Владислав Кисіль, визнаний одним із 6-ти кращих юристів країни в галузі нерухомості, консультує значний перелік Клієнтів щодо широкого спектру майнових питань.

KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.