Олена Доманчук
Олена Доманчук
Олена Доманчук
Радник
Контакти:
E-mail: o.domanchuk@kpdconsulting.com.ua
Тел: +38 044 234 36 19

Олена Доманчук, адвокат, радник ЮК «КПД Консалтинг», є керівником практики Приватних Клієнтів. Її основна сфера діяльності - надання повного спектру юридичної підтримки по сімейним, спадковим і житлових питань, супровід цивільно-правових угод, пов'язаних з майном клієнтів.

У Олени є значний досвід успішного юридичного супроводу укладання шлюбних контрактів, інших цивільно-правових угод, представництва інтересів Клієнтів в судах різних інстанцій з питань стягнення аліментів, поділу майна між подружжям.

Перед тим, як Олена Доманчук приєдналася до команди ЮК «КПД Консалтинг», вона з 2008 року практикувала в одній з провідних юридичних фірм, очолюючи відділ представництва і захисту інтересів клієнтів в судових органах.

  • Практики:
    Приватні Клієнти
  • Робочі мови:
    Українська, Англійська, Російська
  • Освіта:
    Олена Доманчук закінчила Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «правознавство» (м.Харків, 2008 р.)
Legal 500 2018 Олена Доманчук

Пані Олена Доманчук була визнана рейтингом вперше. Вона отримала визнання за надання допомоги клієнту у стягненні частки в одній з аграрний компаній.

Legal 500 2020 Олена Доманчук

Вискорекомендований фахівець, очолює практику приватних Клієнтів, що надає підтримку у сімейному праві, майнових та фінансових питаннях. Олена Доманчук консультує місцевих та іноземних Клієнтів та "має високий рівень професіоналізму та орієнтованість на досягнення результату".
 

KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.