Катерина Клименко
Катерина Клименко
Катерина Клименко
Радник
Контакти:
Е-mail: office@kpdconsulting.com.ua Телефон: +380442343619

Катерина Клименко, адвокат, радник ЮК «КПД Консалтинг», є керівником практик імміграційного права та індивідуальних трудових спорів.

Її основна сфера діяльності – комплексний супровід імміграційних питань в США і країнах Європейського Союзу, а також судового розгляду справ про поновлення на роботі, стягнення належних працівникам виплат, юридичний супровід діяльності профспілкових організацій.

У Катерини є значний досвід успішного консультування щодо питань релокації, імміграції та візової підтримки, а також представництва інтересів Клієнтів в судах різних інстанцій з питань поновлення на роботі, стягнення заробітної плати, штрафних санкцій за порушення трудового законодавства.

З 2009 року Катерина є адвокатом Київської міської колегії адвокатів.

В 2019 році пані Клименко визнана Юристом року в номінації «Судові спори. Суди загальної юрисдикції» незалежного рейтингу юридичного ринку 2019 Liga Zakon Awards

 • Практики:
  Трудове право
 • Галузі:
  Промислові та виробничі компанії, Транспортні компанії / автодилери
 • Робочі мови:
  Українська, Англійська, Російська
 • Освіта:
  Катерина Клименко закінчила Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «правознавство» (м. Харків, 2003 р.)
Liga 2019 Катерина Клименко

Пані Клименко отримала визнання кращого юриста 2019 року в номінації Судові спори за версією Liga Zakon Awards
 

KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.