Ігор Калітвенцев
Ігор Калітвенцев
Ігор Калітвенцев
Керуючий партнер
Контакти:
E-mail: i.kalitventsev@kpdconsulting.com.ua Тел: +38 044 234 36 19

Ігор Калітвенцев є керуючим партнером компанії і спеціалізується у питаннях господарських спорів, банкрутства, виконавчого провадження, а також виборчого права та місцевого самоврядування. Зокрема, він є визнаним експертом у вирішенні спорів, арбітражі та медіації. Пан Калітвенцев консультує Клієнтів у справах неплатоспроможності та банкруства, а также у питаннях виконавчого провадження та примусового стягнення.

Пан Калітвенцев входить до складу Колегії адвокатів міста Києва (з 2007 року).

 • Практики:
  Вирішення спорів
 • Галузі:
  Банки, страхові, лізингові та фінансові компанії
 • Робочі мови:
  Українська, Англійська, Російська
 • Освіта:
  Пан Калітвенцев з відзнакою закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого м.Харків (2002), а також економічній факультет Харківського Національного Університету (спеціальність "Банківська справа"). Крім того, він закінчив Міжнародний інститут менеджменту м.Київ (2007 г.) за програмою «Executive MBA».
Legal 500 Ігор Калітвенцев

«досвідчений, практичний, блискучий судовий юрист» Ігор Калітвенцев має «практичний та орієнтований на бізнес підход» - The Legal 500 EMEA 2013

"Фірма з високим рівнем організації KPD Consulting надає послуги високої якості". Ігор Калітвенцев представив інтереси UniCredit Leasing у більш ніж 20 судових процесах. - The Legal 500 EMEA 2016

Legal 500 2017 Ігор Калітвенцев

"Діамантовий" судовий юрист Ігор Калітвенцев має серед численних клієнтів Porsche Leasing.

KPD Consulting Law Firm має "експертів із всеохоплюючою експертизою у своїх галузях, що надають цінні поради".

Legal 500 2018 Ігор Калітвенцев

Голова практики Ігор Калітвенцев відзначений за успішне представництво Porsche Leasing у численних спорах із боржниками, також досяг успіху для Piraeus Bank в кількох господарських судових процесах.

Legal 500 2020 Ігор Калітвенцев

Ігор Калітвенцев має "значний досвід та компетентність, а також організаторські навички". Є особливо сильним у лізингових відносинах, виступаючи за лізингодавців у високовартісних спорах.
 

KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.