Єгор Бойченко
Єгор Бойченко
Єгор Бойченко
Радник
Контакти:
+380442343619 y.boychenko@kpdconsulting.com.ua

Пан Бойченко координує практику європейського права. Він переважно концентрується на представництві Клієнтів в Європейському суді з прав людини, а також INTERPOL. Єгор Бойченко також очолює команду юристів KPD Consulting, що обслуговує французькі та бельгійські компанії - French Desk.

 

Пан Бойченко почав свою практику в Київському офісі однієї з найбільших французьких юридичних компаній Gide Loyrette Nouel 2007 року. Протягом 4 років (з 2011 до 2015) він працював в Європейському суді з прав людини. Склавши успішно іспити з французького права, Єгор Бойченко був допущений до адвокатської практики у Франції, де постійно практикує в місті Страсбурзі з 2015 року. Єгор Бойченко є також адвокатом Київської міської колегії адвокатів (з 2010 р.).

 

Юридичну освіту Єгор Бойченко здобув в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого на факультеті підготовки юристів для МЗС України (2003) та надалі поглибив у Франції на юридичному факультеті університету Клермон-Феран (2004) і юридичному факультеті університету Тулуза (2005).

  • Практики:
    Практика Європейського права
  • Робочі мови:
    Українська, Англійська, Французька, Російська
  • Освіта:
    Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого факультет підготовки юристів для МЗС України (2003); юридичний факультет університету Клермон-Феран (2004) і юридичний факультет університету Тулуза (2005).
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.