Транзакційні новини

ЮК KPD Consulting виступила юридичним радником ТОВ «Щьолково Агрохім Україна» у питаннях корпоративного права. Основним напрямом діяльності ТОВ «Щьолково Агрохім Україна» є виробництво пестицидів для комплексного захисту найважливіших сільськогосподарських культур. Асортимент нараховує більше 50 найменувань продукції і включає гербіциди, інсектициди, фунгіциди, протруйники насіння, фуміганти, родентициди, десиканти, ад’юванти, феромони.

Команду юристів KPD Consulting, що працювала над проектом під керівництвом партнера Віталія Пацюка, склали юристи практики корпоративного права та M&A Юлія Подольська та Олександр Габро. Обсяг наданих послуг включав консультування щодо зміни структури учасників товариства, та також підготовки корпоративних документів Клієнта, представництва в органах реєстрації та інших державних органах.

Юридична компанія KPD Consulting – українська незалежна юридична компанія, створена у 2007 році з метою надання повного спектру високоякісних та ефективних послуг. Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів – провідних українських та міжнародних компаній. Ми переважно фокусуємося на наданні послуг Клієнтам з питань  корпоративного права, злиття та поглинання, банківського та фінансового права, податкового законодавства, нерухомості та будівництва, питаннях інтелектуальної власності, кримінального права (питаннях посадових злочинів) та вирішенні спорів. Більш докладну інформацію Ви можете знайти за посиланням www.kpdconsulting.com.ua.

Віталій Пацюк

Партнер

КПД Консалтинг

 

 

Якщо у Вас виникли питання стосовно даної теми, будь ласка, звертайтеся до Віталія Пацюка (v.patsyuk@kpdconsulting.com.ua). Ми з задоволенням надамо Вам додаткову інформацію. Ми завжди раді співпраці з Вами задля підвищення ефективності Вашого бізнесу.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.