Новини законодавства

ЕЛЕКТРОННІ ТРУДОВІ КНИЖКИ – З 10 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ

Зміни щодо запровадження електронних трудових книжок набирають чинності з 10 червня 2021 року. Анонсований в лютому 2021 року старт електронних трудових книжок відбудеться в червні 2021 року. Газета «Голос України» 10 березня 2021 року опублікувала вказаний закон. Згідно з прикінцевими положеннями відповідного закону, він набирає чинності через три місяці з дня опублікування. Цією датою є саме 10 червня 2021 року.

Тому готуємось до діджиталізації трудових книжок та вивчаємо відповідні норми. В свою чергу, завжди готові допомогти в цьому.

 

Кирило Казак

Адвокат, партнер

ЮК КПД Консалтинг

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Кирила Казака (k.kazak@kpdconsulting.com.ua). Будемо раді Вам допомогти і надати додаткову інформацію. Завжди раді співпраці з Вами заради підвищення ефективності Вашого бізнесу. Інформація, що міститься у цьому огляді, не призначена для надання юридичної консультації та не може розглядатися або тлумачитися як заміна спеціальної консультації щодо конкретної ситуації.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.