Транзакційні новини

Команда KPD Consulting прагне надавати клієнтам найвищий рівень юридичних послуг та підтримки, що, в свою чергу, потребує постійного саморозвитку, навчання та вдосконалення наших юристів.

Ми раді повідомити, що Михайло Семка, радник практики нерухомості, будівництва та енергетики здобув стипендію та у квітні 2022 року успішно завершив навчання у Флорентійській школі регулювання (Florence School of Regulation, Італія), що є центром незалежних досліджень та політичного діалогу з питань регулювання енергетики та клімату. За час навчання він отримав глибоке розуміння питань правового регулювання ринку природного газу ЄС. Нові знання, отримані Михайлом, дозволять глибше поринути у сферу європейського газового ринку та краще орієнтуватися у регулюванні, що впливає на бізнес наших клієнтів.

Зі слів Михайла – «Здобутий досвід є надзвичайно цінним для того, щоб підвищити власну компетенцію у питаннях функціонування газового ринку ЄС, що постійно розвивається».

Ми вважаємо, що постійне вдосконалення своїх знань та навичок є важливими для надання кваліфікованих послуг нашим клієнтам. Якщо у вас виникнуть будь-які питання або вам необхідна правова допомога, будь ласка, сміливо звертатися до нас. Ми тут, щоб допомогти вам зорієнтуватися у юридичних складнощах та отримати бажаний результати.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.