Публікації

KPD Consulting виступає партнером ІІІ Харківського міжнародного юридичного форуму, який відбудеться 24-28 вересня 2019 року на базі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. На запрошення організаторів форуму до участі в роботі заходу долучаться партнери KPD Consulting Владислав Кисіль з відкритою лекцією: «Трансакції з нерухомим майном: напрямки розвитку вітчизняного права» та Віталій Пацюк з виступом на тему: «Революційні зміни в корпоративному праві України».  

Владислав Кисіль, партнер KPD Consulting зазначив: «Більшість юристів нашої фірми називають своєю альма-матір Харківську юракадемію. Раді повернутися до рідних стін задля участі у ІІІ Kharkiv International Legal Forum задля обміну ідеями з провідними вітчизняними та іноземними представниками правничої спільноти».

Віталій Пацюк, партнер KPD Consulting, керівник практики корпоративного права та M&A додав: «Для мене велика честь бути запрошеним на Kharkiv International Legal Forum в якості лектора і мати можливість обговорити і порівняти з українськими і іноземними колегами останній досвід і напрямки розвитку корпоративного права».

Харківський міжнародний юридичний форум було засновано у 2017 як відкриту міжнародну платформу для обговорення  проблем, найбільш актуальних для світової юридичної спільноти. Більше інформації на www.legalforum.nlu.edu.ua.

Владислав Кисіль

Партнер

ЮК КПД Консалтинг

 

 

Віталій Пацюк

Партнер

ЮК КПД Консалтинг

 

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Владислава Киселя (v.kysil@kpdconsulting.com.ua) та Віталія Пацюка (v.patsyuk@kpdconsulting.com.ua). Будемо раді Вам допомогти і надати додаткову інформацію. Завжди раді співпраці з Вами заради підвищення ефективності Вашого бізнесу. Інформація, що міститься у цьому огляді, не призначена для надання юридичної консультації та не може розглядатися або тлумачитися як заміна спеціальної консультації щодо конкретної ситуації.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.