Транзакційні новини

KPD CONSULTING Law Firm успішно захистила інтереси Приватного підприємства «Штайнер-Україна» у судовій справі про стягнення заборгованості за договором поставки.

Клієнт звернувся до KPD Consulting за юридичною допомогою, у зв’язку з ухиленням з боку покупця від оплати товару, отриманого від клієнта за договором поставки.

Суд погодився з усіма доводами адвокатів KPD CONSULTING Law Firm та у підсумку розгляду справи ухвалив рішення на користь Приватного підприємства «Штайнер-Україна», стягнувши з покупця суму основної заборгованості, пеню, 3 проценти річних та інфляційні втрати.

Команду юристів по судовій справі очолив керуючий партнер KPD CONSULTING Law Firm Ігор Калітвенцев. Супроводжував справу у суді адвокат судового департаменту Максим Чередніченко.

Адвокат, керуючий партнер KPD CONSULTING Ігор Калітвенцев з цього приводу зазначив: «У сьогоднішніх реаліях систематично спостерігається тенденція відмови оплачувати покупцями отриманий товар за договором поставки, що зумовлює необхідність звернення постачальниками до суду з позовом про стягнення заборгованості. Досить важливим є правильне оформлення всіх процесуальних документів та якісне представництво інтересів безпосередньо у суді з метою досягнення позитивного результату у найкоротші строки. Результатом таких дій є не тільки обов’язок покупця оплати основної заборгованості, а і штрафних санкцій та судових витрат, що фактично компенсує Клієнту втрачений час та відповідні витрати, пов’язані з судовим розглядом». 

Щодо успішного представництва інтересів Клієнта Директор Приватного підприємства «Штайнер-Україна» Колодченко Олексій Борисович зазначив: «Ми раді, що звернулись за правовою допомогою до KPD CONSULTING, оскільки адвокати KPD CONSULTING не тільки досягли позитивного результату для нас, а і в процесі надання нам правової допомоги продемонстрували свій високий професійний рівень як в судовому процесі, так і в процесі надання нам відповідних консультацій».

Приватне підприємство «Штайнер-Україна» є інжиніринговою компанією, що представляє провідних Європейських та світових виробників технологічного та пакувального обладнання, яка успішно працює на українському ринку з 2006 року. До переліку замовників і бізнес-партнерів Компанії входять найбільші підприємства як українського бізнесу так і світового.

Ігор Калітвенцев

Керуючий Партнер

ЮК КПД Консалтинг

 

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Ігоря Калітвенцева (i.kalitventsev@kpdconsulting.com.ua). Будемо раді Вам допомогти і надати додаткову інформацію. Завжди раді співпраці з Вами заради підвищення ефективності Вашого бізнесу. Інформація, що міститься у цьому огляді, не призначена для надання юридичної консультації та не може розглядатися або тлумачитися як заміна спеціальної консультації щодо конкретної ситуації.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.