Транзакційні новини

KPD Consulting супроводжує будівництво першого Дому Рональда МакДональда в Україні на території ОХМАТДИТ

KPD Consulting надав юридичну підтримку благодійній організації «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» в укладенні договору спільної діяльності з НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України щодо створення першого в Україні Дому Рональда МакДональда. Обсяг послуг включив всеосяжний юридичний супровід проєкту, консультування з питань механізму управління державним майном та спільної діяльності із приватним партнером, а також питань додержання законодавства про охорону культурної спадщини. 

Над проєктом працювала команда практики нерухомості та будівництва KPD Consulting на чолі з партнером Владиславом Кисілем.

Владислав Кисіль, партнер KPD Consulting, прокоментував: «Ми раді надати юридичну допомогу непересічному і важливому проєктові. Модель вдалого поєднання зусиль держави та приватного благодійного партнера в царині охорони здоров’я є унікальним досвідом. Будемо й надалі допомагати Фундації у створенні сімейного затишку для маленьких пацієнтів ОХМАТДИТ та їх родин».

Галина Соловей, директорка благодійної організації «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» прокоментувала: «Дім Рональда МакДональда» - знакова програма Фундації Дім Рональда МакДональда, і ми шукали високопрофесійного партнера, який забезпечить повний супровід проєкту від розробки до реалізації. KPD Consulting став невід’ємною частиною нашої команди і показав себе як надійний, клієнтоорієнтований, відповідальний партнер, якого радо рекомендуємо та про якого можна лише мріяти».

Благодійна Організація «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» - у всьому світі Фундація Дім Рональда МакДональда створює й підтримує програми, які покращують здоров’я та благополуччя дітей. У цей нелегкий час в Україні Фундація сфокусувалася на допомозі родинам, дитячим лікарням і всім, хто потерпає від страшної війни. Більш докладну інформацію Ви можете знайти за посиланням https://rmhc.org.ua/

Дім Рональда МакДональда - це дім поза домом, що розташовується поруч із лікарнею. Забезпечує комфорт сім’ям, діти яких отримують медичну допомогу далеко від дому. В Україні рішення про будівництво Дому та укладення відповідного договору спільної діяльності між БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» та НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України схвалено розпорядженням Кабміну від 01.09.2023 р. № 667-р. Докладніше у повідомленні Уряду за посиланням https://www.kmu.gov.ua/news/v-okhmatdyti-rozpochynaietsia-budivnytstvo-pershoho-v-ukraini-domu-ronalda-makdonalda-dlia-rodyn-z-vazhkokhvorymy-ditmy.

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Владислава Кисіля (v.kysil@kpdconsulting.com.ua) та Михайла Семки (m.semka@kpdconsulting.com. ua). Будемо раді Вам допомогти і надати додаткову інформацію.

Завжди раді співпраці з Вами заради підвищення ефективності Вашого бізнесу. Інформація, що міститься у цьому огляді, не призначена для  надання юридичної консультації та не може розглядатися або тлумачитися як заміна спеціальної консультації щодо конкретної ситуації.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.