Публікації

Ми раді повідомити, що адвокат Михайло Семка став радником Практики нерухомості та будівництва ЮФ KPD Consulting.

Михайло приєднався до нашої команди у 2013 р. після отримання диплому магістра права з відзнакою у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. До цього він розпочав свою юридичну кар’єру у провідних юридичних фірмах міст Харкова та Дніпра.

Впродовж останніх 7 років пан Семка був залучений до знакових проектів Фірми, пов’язаних із юридичним супроводом угод з нерухомістю та будівництвом, проведенням юридичних аудитів, консультуванням банківських установ з питань кредитних операцій та забезпеченням зобов’язань, а сама Практика на чолі з партнером Владиславом Киселем, продовжує щорічно визнаватися незалежними міжнародними рейтингами Chambers Europe та The Legal 500.

Досвід Михайла Семки, здобутий на позиції головного юрисконсульта в компаніях Групи Нафтогаз, а також робота над проектами в сфері відновлювальної енергетики дозволила йому суттєво поглибити власну експертизу та розширити Практику нерухомості та будівництва новою спеціалізацією – Енергетика.

Це підвищення стало визнанням високих здобутків радника, який є експертом у своїй практиці і зробив значний внесок в успіх нашої Фірми. Бажаємо колезі професійних перемог на користь Клієнтів!

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.