Транзакційні новини

Знайомтеся з «LICHTAR e.V.»: Заряджаємо майбутнє України!

KPD Consulting, як співзасновник, з гордістю оголошує про запуск неприбуткової фундації LICHTAR, благодійного фонду, зареєстрованого в Гамбурзі, Німеччина, який присвячений відновленню та відбудові енергетичного сектору України під час та після війни. Ми висловлюємо щиру вдячність нашим співзасновникам Werner Wirth, TrainingsManufaktur Dreiklang та EEPro за їх непохитну відданість та підтримку.

«Lichtar» означає «ліхтар» українською та має спільний корінь з німецьким словом «Licht», що означає «світло» німецькою, втілюючи нашу місію – запалювати надію та прогрес, прокладаючи шлях до світлішого завтра в Україні. Хоча ми зосереджені на енергетичному та інфраструктурному секторах, це не означає, що ми не прагнемо співпрацювати з однодумцями та організаціями з усіх інших бізнес-сфер.

Ми оголосимо про наші перші конкретні проекти у найближчому майбутньому та розраховуємо на активну участь у зборі коштів у той час.

Ми завжди готові відповісти на будь-які запитання, ідеї проектів або запити на членство.

Для отримання додаткової інформації про нашу місію, майбутні проекти та те, як ви можете допомогти, відвідайте вебсайт LICHTAR e.V. за адресою www.lichtar.org.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.