Публікації

KPD CONSULTING LAW FIRM  УСПІШНО ЗАХИСТИЛИ В СУДІ ІНТЕРЕСИ КОМПАНІЇ GREENTECH

Компанія «GREENTECH» (ТОВ «Грінтех») звернулась до KPD CONSULTING Law Firm за судовим захистом через неправомірне припинення постачання електричної енергії оператором (Акціонерним товариством «Житомиробленерго»). Здійснення господарської діяльності компанії  через відсутність електричної енергії було заблоковано, а перемовини менеджменту GREENTECH з обленерго протягом декілька місяців не дали позитивних результатів.

KPD CONSULTING в судовому порядку допомогли Клієнтові не тільки відновити постачання електроенергії та діяльність підприємства, а й стягнути судові витрати з відповідача. У складному процесі адвокати KPD CONSULTING переконали суди І та апеляційної інстанції у відсутності будь-яких законних підстав для припинення енергопостачання (справа № 906/7/21).

В суді інтереси Клієнта захищали Керуючий партнер Ігор Калітвенцев та директор департаменту врегулювання спорів Євген Літвінов.

З приводу зазначеного кейсу Директор GREENTECH, В’ячеслав Свириденко, зазначив: «Дуже вдячний KPD CONSULTING, які швидко відреагували на моє звернення щодо незаконних дій постачальника електричної енергії. Та вже майже одразу після направлення адвокатами юридичної фірми позову до суду, постачання електричної енергії на GREENTECH було поновлено»!

Ігор Калітвенцев прокоментував перемогу у цій справі: «Специфічний масив законодавства, що регулює вказану сферу правовідносин щодо постачання електричної енергії, з одного боку не є прозорим для суб’єктів господарювання, які споживають електроенергію, а з іншого стає приводом для маніпулювань з боку обленерго з неправомірними вимогами до споживачів на свою користь. Тому в таких ситуаціях краще без зволікань звертатися за правовим захистом до адвокатів».

Євген Літвінов також додав: «Варто зазначити, що в разі конфлікту з постачальником електричної енергії судовий спосіб захисту найефективніший. Адже відкриття провадження у справі після відключення споживача є підставою для відновлення електропостачання, а відключення протягом розгляду справи – заборонено (пункт 7.11. Правил роздрібного ринку електричної енергії затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №312 від 14.03.2018)».

GREENTECH спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур, вирощування прядивних культур, а також здійснює оптову торгівлю сільськогосподарською технікою, обладнанням та запасними частинами.

Ігор Калітвенцев

Керуючий партнер

КПД Консалтинг

 

 

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Ігоря Калітвенцева (i.kalitventsev@kpdconsulting.com.ua). Будемо раді Вам допомогти і надати додаткову інформацію. Завжди раді співпраці з Вами заради підвищення ефективності Вашого бізнесу. Інформація, що міститься у цьому огляді, не призначена для надання юридичної консультації тане може розглядатися або тлумачитися як заміна спеціальної консультації щодо конкретної ситуації.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.