Публікації

Єгор Бойченко приєднався до команди радників Юридичної компанії KPD Consulting, очоливши практику європейського права та French Desk

Долучившись до команди KPD Consulting, пан Бойченко координуватиме практику європейського права. Нова практика переважно концентруватиметься на представництві Клієнтів в Європейському суді з прав людини, а також INTERPOL. Єгор Бойченко також очолюватиме команду юристів KPD Consulting, що обслуговує французькі та бельгійські компанії. Новий French Desk доповнить German Desk та Russian Desk, що успішно функціонують в компанії.

Пан Бойченко почав свою практику в Київському офісі однієї з найбільших французьких юридичних компаній Gide Loyrette Nouel 2007 року. Протягом 4 років (з 2011 до 2015) він працював в Європейському суді з прав людини. Склавши успішно іспити з французького права, Єгор Бойченко був допущений до адвокатської практики у Франції, де постійно практикує в місті Страсбурзі з 2015 року. Єгор Бойченко є також адвокатом Київської міської колегії адвокатів (з 2010 р.).

Юридичну освіту Єгор Бойченко здобув в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого на факультеті підготовки юристів для МЗС України (2003) та надалі поглибив у Франції на юридичному факультеті університету Клермон-Феран (2004) і юридичному факультеті університету Тулуза (2005).

Партнер KPD Consulting Віталій Пацюк зазначив: «Ми додаємо ще одну практику задля якнайкращого задоволення потреб Клієнтів. Унікальна компетенція пана Бойченка - це запорука кваліфікованої допомоги у європейських судових інституціях. Україна йде європейським шляхом, KPD Consulting впевнено крокує в цьому напрямку також. Вітаємо відкриття ще однієї практики та приєднання нового члена команди – пана Єгора Бойченка – досвідченого та поважного метра».

 

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.