Публікації

KPD CONSULTING - ефективний юридичний радник кредиторів

Нещодавно деякі українські електронні ЗМІ поширили спотворену інформацію щодо афілійованості KPD Consulting Law Firm з провідними міжнародними банківським установами, зокрема ING Bank, та нібито агресивних дій поза межами закону стосовно боржників цих установ.

З цього приводу пан Ігор Калітвенцев, керуючий партнер KPD Consulting Law Firm, висловив наступну думку, одноголосно підтриману партнерським складом фірми: «Протягом усього існування нашої юридичної компанії з 2007 року ми маємо честь надавати ефективну юридичну підтримку професійним учасникам фінансового сегменту  – лідерам вітчизняного банківського, лізингового та страхового ринку. Серед наших Клієнтів є глобальні фінансові групи, такі як UniCredit, ING, Piraeus, BNP Paribas, Swedbank, Sberbank, компанії - члени Асоціації Українського об’єднання лізингодавців тощо, а також провідні вітчизняні компанії. Безумовними пріоритетами роботи фірми є бездоганна репутація та відданість потребам Клієнтів. Залишаючись незалежною юридичною компанією, ми продовжимо непохитно стояти на сторожі прав наших Клієнтів - кредиторів, діючи виключно відповідно до вимог законодавства та найвищих етичних стандартів попри будь-які намагання вплинути на нашу позицію. З повагою, KPD Consulting».

Пані Марина Масіч, голова Українського об’єднання лізингодавців додала: «KPD Consulting є членом нашої Асоціації протягом п’яти років, і за цей час  співпраці компанія продемонструвала високий експертний рівень та зразкову професійну етику. Учасники Асоціації, що були клієнтами KPD Consulting надають про неї найкращі відгуки і  рекомендації. Крім того, ця юридична компанія займає активну життєву позицію в розбудові ринку та підвищенню фінансової грамотності його операторів та клієнтів. Тож,  KPD Consulting працює на засадах доброчесності й відповідальності».

Пані Ольга Соловей, керуючий партнер ВГО «Український клуб нерухомості» прокоментувала: «Повага до репутації нашого багаторічного партнера - KPD Consulting Law Firm засвідчена не тільки провідними гравцями ринку, але й глобальними міжнародними рейтинговими агенціями. Ця компанія є лідером та авторитетом, що наполегливо працює не тільки на захист інтересів своїх клієнтів, але і над вдосконаленням вітчизняного законодавства. Спроба дискредитації компанії за її професійну роботу на користь міжнародних банків, - донорів економіки, - є очевидною безглуздістю».

Ігор Калітвенцев

Керуючий Партнер

ЮК КПД Консалтинг

 

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Ігоря Калітвенцева (i.kalitventsev@kpdconsulting.com.ua). Будемо раді Вам допомогти і надати додаткову інформацію. Завжди раді співпраці з Вами заради підвищення ефективності Вашого бізнесу. Інформація, що міститься у цьому огляді, не призначена для надання юридичної консультації та не може розглядатися або тлумачитися як заміна спеціальної консультації щодо конкретної ситуації.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.