Транзакційні новини

Юридична компанія KPD Consulting успішно захистила інтереси посадової особи однієї з найбільших торговельних мереж, що займається офлайн та онлайн-торгівлею товарами гігієни, краси та здоров’я у справі щодо порушення правил карантину. За результатами адвокатського супроводу, завдяки кваліфікованому захисту, справу закрито через відсутність в діях особи складу адміністративного правопорушення (тобто, особу виправдано). Рішення набрало законної сили.

Супроводом справи займався юрист практики кримінального права, адвокат Андрій Петришак під керівництвом партнера компанії, адвоката, керівника практики кримінального права Кирила Казака.

Практика кримінального права (White-Collar Crimes) KPD Consulting надає корпоративним Клієнтам повний спектр послуг з представництва та захисту у правоохоронних та контролюючих органах. Наші адвокати мають значний досвід представництва в кримінальних провадженнях різного характеру. Ми пропонуємо нашим Клієнтам ефективне консультування з питань кримінального та кримінального процесуального права, включаючи службові, податкові та економічні злочини. Практика надає корпоративним Клієнтам юридичні послуги кваліфікованих адвокатів на всіх стадіях кримінального провадження.

Кирило Казак

Адвокат, партнер

ЮК КПД Консалтинг

 

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Кирила Казака (k.kazak@kpdconsulting.com.ua). Будемо раді Вам допомогти і надати додаткову інформацію. Завжди раді співпраці з Вами заради підвищення ефективності Вашого бізнесу. Інформація, що міститься у цьому огляді, не призначена для надання юридичної консультації та не може розглядатися або тлумачитися як заміна спеціальної консультації щодо конкретної ситуації.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.