Публікації

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ КПД КОНСАЛТИНГ: НАЦІОНАЛЬНЕ ВИЗНАННЯ 2019

КПД Консалтинг вчергове підтвердила свою позицію провідної юридичної компанії.

Партнер компанії, Віталій Пацюк визнаний юристом року в галузях «Корпоративне право» та «Податкове право» за рейтингом юридичних фірм «LIGA:ZAKON AWARDS 2019», який проводився групою компаній «ЛІГА:ЗАКОН». Інший партнер компанії, Кирило Казак, став одним з номінантів на звання «Юрист року в галузі кримінального права».

Позитивна оцінка з боку такого авторитетного незалежного національного рейтингу в черговий раз підтвердила статус КПД Консалтинг як надійного радника, здатного надавати своєчасну та комплексну юридичну підтримку Клієнтам.

Як зазначила голова Ради директорів ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко під час відкриття урочистої церемонії нагородження: «Якщо є спільнота, є і мірило її якості - традиційний офлайновий рейтинг. І рейтинг «LIGA:ZAKON AWARDS 2019» формувався за трьома головними критеріями: об'єктивність, прозорість та незалежність.»

Кирило Казак

Адвокат, партнер

КПД Консалтинг

 

 

Віталій Пацюк

Адвокат, Партнер

КПД Консалтинг

 

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Кирила Казака (k.kazak@kpdconsulting.com.ua) та Віталія Пацюка (v.patsyuk@kpdconsulting.com.ua). Будемо раді Вам допомогти і надати додаткову інформацію. Завжди раді співпраці з Вами заради підвищення ефективності Вашого бізнесу. Інформація, що міститься у цьому огляді, не призначена для надання юридичної консультації та не може розглядатися або тлумачитися як заміна спеціальної консультації щодо конкретної ситуації.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.