Транзакційні новини

KPD Consulting надала юридичні послуги Werner Wirth – провідному світовому виробникові електронної провідникової продукції. Обсяг послуг включив консультування з питань створення спільного підприємства з українським партнером, а також надання транскордонної позики між компаніями групи.

Послуги надавалися командами корпоративного права і банківсько-фінансового права KPD Consulting. Партнери Владислав Кисіль і Віталій Пацюк та радник Фелікс Хаффнер очолювали команди, що працювала над проектом. Значний внесок в успішну реалізацію проекту здійснили старші юристи пані Юлія Подольська та пан Михайло Семка.

Віталій Пацюк, партнер KPD Consulting зауважив: "Ця справа була справжнім викликом для корпоративної команди, і ми пишаємося тим, що здолали цей виклик успішно. Головним завданням було забезпечити контроль Клієнта над створеним спільним підприємством. Нам вдалося досягти мети завдяки унікальній комбінації корпоративних документів та додаткових договорів (договору опціону та корпоративного договору)».

Владислав Кисіль, партнер KPD Consulting прокоментував: «Проект виявився непростим, він відбувався на фоні драматичної глобальної боротьби з пандемією COVID-19. Ми були раді забезпечити швидке отримання фінансування Клієнтом».

WERNER WIRTH GmbH – визнаний глобальний лідер з розробки та виробництва електронної провідникової та кабельної продукції із штаб-квартирою у Гамбургу, Німеччина. Більше інформації на сайті www.wernerwirth.de.  

Фелікс Хаффнер

Радник

КПД Консалтинг 

 

 

Владислав Кисіль

Партнер

КПД Консалтинг       

 

 

Віталій Пацюк

Партнер

КПД Консалтинг 

 

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Владислава Киселя (v.kysil@kpdconsulting.com.ua) та Віталія Пацюка (v.patsyuk@kpdconsulting.com.ua). Будемо раді Вам допомогти і надати додаткову інформацію. Завжди раді співпраці з Вами заради підвищення ефективності Вашого бізнесу. Інформація, що міститься у цьому огляді, не призначена для надання юридичної консультації та не може розглядатися або тлумачитися як заміна спеціальної консультації щодо конкретної ситуації.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.