Експертиза

Як повносервісна компанія ми особливо ефективні у БІЗНЕС ПРАВІ (корпоративному праві, M&A, банківсько-фінансовому та податковому праві, нерухомості та будівництві, інтелектуальній власності, супроводі кримінальних проваджень у господарських злочинах, вирішенні спорів та примусовому виконання рішень, а також стягненні заборгованості), що якнайкраще задовільняє потреби корпоративних Клієнтів - провідних міжнародних та вітчизняних компаній різних галузей, що працюють в Україні.

 

Ми також приділяємо увагу персональним потребам власників, менеджменту та персоналу наших Клієнтів, які можуть розраховувати на професійну підтримку радників практики ПРИВАТНИХ КЛІЄНТІВ.

 

Наші МІЖНАРОДНІ ПІДРОЗДІЛИ (Німецький та Російський), а також налагоджені зв'язки з юридичними фірмами-партнерами за кордоном, є запорукою надання Клієнтові підтримки в ключових Європейських та Азійських юрисдикціях.

KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.