Віталій Пацюк
Віталій Пацюк
Віталій Пацюк
Партнер
Контакти:
E-mail: v.patsyuk@kpdconsulting.com.ua
Teл: + 38 044 234 36 19

Пан Віталій Пацюк спеціалізується у питаннях корпоративного права, наданні правової підтримки інвестиційної та господарської діяльності, а також податковому праві. Віталій має більш ніж 15-річний досвід у питаннях злиттів та поглинань, придбання, створення компаній та спільних підприємств, а також приватизації. Віталій є кваліфікованим експертом в проведенні юридичного аудиту (Legal Due Diligence), плануванні та структуруванні угод злиття та поглинання, зокрема угоди із участю нерезидентів України.

Віталій Пацюк отримав право на заняття адвокатською діяльністю 2007 року.

 

 • Практики:
  Корпоративне право и M&A, Податкове право
 • Галузі:
  IT / Tехнології, медіа, телекомунікації, Промислові та виробничі компанії, Медичні, фармацевтичні, дослідницькі компанії
 • Робочі мови:
  Українська, Англійська, Російська
 • Освіта:
  Віталій Пацюк з відзнакою закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, м.Харків (спеціальність "правознавство", 2002 рік) та економічний факультет Харьківського національного університету ім.В.Каразіна (спеціальність "банківська справа" 2004 рік).
Legal 500 Віталій Пацюк

KPD Consulting Law Firm має ‘прекрасну команду; все робиться швидко і добре’. Віталій Пацюк консультував InterTechnoTradeGroup стосовно угоди M&A і проекту спільної діяльності на загальну суму $20m – The Legal 500 EMEA 2016.

Віталій Пацюк очолює команду податкового права в KPD Consulting Law Firm, яка консультувала DCH з податкових аспектів придбання кредитного портфелю Ukrsibbank на $50m – The Legal 500 EMEA 2016.

Legal 500 2017 Віталій Пацюк

Команда KPD Consulting Law Firmвражає наполегливою працьовитістю’. ‘Досвідчений та креативний’ голова практики Corporate, M&A Віталій Пацюк виступив радником Royal Dutch Shell і його підрозділу Invest Region щодо проекту спільної діяльності та інвестування.

KPD Consulting Law Firm надає ‘високий рівень послуг’ у податковому консультуванні; Віталій Пацюк є ключовою особою. Клієнти включають Laggar.

Best Lawyers 2017 Віталій Пацюк

Пана Віталія Пацюка, партнера юридичної компанії КПД Консалтинг, керівника практики Корпоративного права та M&A включено до восьмого видання (2017 рік) престижного міжнародного рейтингу Best Lawyers in Ukraine за його практику у сфері Корпоративного права.

Legal 500 2018 Віталій Пацюк

Віталій Пацюк визнаний за ‘професійне ставлення’ та ‘індивідуальний підхід у наданні послуг за розумну ціну’. Нещодавно він консультував DCH  щодо корпоративного структурування 12 юридичних осіб, а також надавав підтримку девелоперу Ukrsib-Invest щодо проекту спільної діяльності загальною вартістю близько $61m. Пан Пацюк також рекомендований у податкових питання. Він є "високомотивованим" головою податкової практики, вирізняється "відмінними знаннями та креативним підходом".

Best Lawyers 2018 Віталій Пацюк

Пана Віталія Пацюка, партнера юридичної компанії КПД Консалтинг, керівника практики Корпоративного права та M&A включено до дев'ятого видання (2018 рік) престижного міжнародного рейтингу Best Lawyers in Ukraine за його практику у сфері Корпоративного права.

Chambers 2018 Віталій Пацюк

Пан Віталій Пацюк отримав високу рекомендацію та рейтинг Визнаного Практика в Податковому праві.
 

Best Lawyers 2020 Віталій Пацюк

 

Визнаний одним з кращих податкових юристів країни.
 

Legal 500 2020 Віталій Пацюк

Високорекомендований фахівець в корпоративному праві. Віталій Пацюк, очолюючи практику, "завжди напоготові для надання допомоги в будь-якій ситуації та, дійсно, робить прекрасну роботу". Рекомендований фахівець у податковому праві.
 

Liga 2019 Віталій Пацюк

Пан Пацюк був визнаний кращим юристом 2019 року у номінації Корпоративного та Податкового права за версією Liga Zakon Awards
 

KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.