Транзакційні новини

Юридична компанія «КПД Консалтинг» успішно захистила інтереси ТОВ «ЮА-БУДСЕРВІС» у судовій справі про стягнення сплачених коштів та понесених збитків у зв’язку із поставкою обладнання.

Клієнт звернувся до «КПД Консалтинг» за юридичною допомогою відразу після відкриття провадження по справі.

Суд погодився з усіма доводами, наданими адвокатами Юридичної компанії «КПД Консалтинг» та у підсумку розгляду справи виніс рішення на користь ТОВ «ЮА-БУДСЕРВІС».

Команду юристів по судовій справі очолив Керуючий партнер Юридичної компанії «КПД Консалтинг» Ігор Калітвенцев та директор департаменту врегулювання спорів Крістіна Мариношенко. Супроводжував справу у суді адвокат судового департаменту «КПД Консалтинг» Максим Чередніченко.

Адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії «КПД Консалтинг», Ігор Калітвенцев, з цього приводу зазначив: «Результат справи з урахуванням неоднозначних положень діючого законодавства та суперечливої судової практики важко було наперед передбачити, але суд, діючи у повній відповідності до вимог процесуального законодавства та  на підставі поданих доказів та обґрунтувань правової позиції ухвалив законне та обґрунтоване рішення на користь нашого Клієнта». 

Щодо успішного представництва інтересів Клієнта Директор ТОВ «ЮА-БУДСЕРВІС» Соловйов Анатолій Олегович зазначив: «Ми високо оцінили професійність адвокатів ЮФ «КПД Консалтинг», та їх правильно підготовлену тактику захисту, яка вплинула на ухвалення позитивного рішення для нашої компанії. Ми дуже раді, що звернулись за правовою допомогою до Юридичної компанії «КПД Консалтинг».

ТОВ «ЮА-БУДСЕРВІС» успішно працює на українському ринку з 2005 року. Компанія займається реалізацією будівельного устаткування; техніки для енергопостачання, опалення, саду та городу, водопостачання і водовідведення; пневмообладнання; верстатів і професійного інструменту. Компанія має широку мережу філій, представництв та пунктів видачі товарів по всій Україні. Компанія ЮА-Будсервіс давно і активно співпрацює з провідними світовими виробниками професійної техніки. До переліку замовників і бізнес-партнерів Компанії входять як найбільші гравці українського бізнесу так і роздрібні клієнти.

Ігор Калітвенцев

Керуючий Партнер

ЮК КПД Консалтинг

 

 

Якщо у Вас виникли питання стосовно даної теми, будь ласка, звертайтеся до Ігоря Калітвенцева (i.kalitventsev@kpdconsulting.com.ua). Ми завжди раді співпраці з Вами задля підвищення ефективності Вашого бізнесу.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.