Транзакційні новини

KPD Consulting - юридичний радник ПУМБ

KPD Consulting надала юридичні послуги ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» - провідній банківській установі України. Обсяг послуг включив проведення обмеженої юридичної перевірки процедури приватизації нерухомого майна та оцінки виявлених ризиків.

До команди KPD Consulting, що працювала над проектом під керівництвом партнера Владислава Киселя, увійшли юристи практики нерухомості та будівництва Михайло Семка та Анастасія Поліщук.

Владислав Кисіль, партнер, керівник практики нерухомості та будівництва KPD Consulting прокоментував: «Професійні учасники фінансового ринку – банки, лізингові та фінансові компанії відіграють провідну роль в економіці кожної розвинутої країни. Команда KPD Consulting має честь надавати підтримку багатьом провідним іноземним та вітчизняним фінустановам, з-поміж яких є ПУМБ та його потужна команда».

Пані Леся Насєкан, директор юридичного департаменту ПАТ «ПУМБ» зазначила: «Ми раді співпраці з професійною командою KPD Consulting, що є надійним та професійним партнером. Завдяки сумісній роботі з KPD Consulting банк зміг успішно реалізувати ряд інвестиційних проектів клієнтів банка».

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) входить до групи найбільших банків України і є універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Банк заснований в 1991 році. Головний акціонер банку - ТОВ «СКМ Фінанс» (92,24% акціонерного капіталу), частина групи СКМ. Всеукраїнська регіональна мережа ПУМБ налічує 172 відділення, банк обслуговує понад 1,2 млн приватних та 52 тис. корпоративних клієнтів. ПУМБ є учасником об'єднаної банкоматної мережі «Радіус», яка разом з банками-партнерами нараховує більше 2 600 банкоматів по всій території України.

Веб-сайт ПУМБ: www.pumb.ua. Долучайтеся до спільнот банку в соцмережах: www.pumb.ua/sm.

Владислав Кисіль

Партнер

КПД Консалтинг

 

 

Михайло Семка

Старший юрист

КПД Консалтинг

 

 

Анастасія Поліщук

Юрист

КПД Консалтинг

 

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Владислава Киселя (v.kysil@kpdconsulting.com.ua). Будемо раді Вам допомогти і надати додаткову інформацію.

Завжди раді співпраці з Вами заради підвищення ефективності Вашого бізнесу. Інформація, що міститься у цьому огляді, не призначена для  надання юридичної консультації та не може розглядатися або тлумачитися як заміна спеціальної консультації щодо конкретної ситуації.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.