Транзакційні новини

KPD Consulting радник КБ «Південне» з будівельних питань

ЮК KPD Consulting здійснило консультування КБ «Південне» - визнаного світового лідера аерокосмічної галузі з питань реконструкції і розширення виробничих площ. Обсяг юридичної підтримки включив консультування з питань встановлення суперфіцію на землях державної власності для мети будівництва.

Команду KPD Consulting, що працювала над проектом, очолив партнер, керівник практики будівництва і нерухомості Владислав Кисіль. Також над проектом працювали старший юрист Михайло Семка та юрист Анастасія Поліщук.

Владислав Кисіль прокоментував: «Питання визначення правового титулу земельної ділянки, що дозволяє здійснювати будівництво або реконструкцією, є визначальним для успіху проекту. Суперфіцій на ділянці державної власності, незвична, але цікава правова конструкція. Ми були щиро раді надати сприяння визнаному у світі флагману космічної галузі». Команда Клієнта, що працювала над проектом, надала схвальні відгуки про роботу фахівців KPD Consulting.

Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» є одним з найвідоміших і визнаних у світі науково-конструкторських підприємств з розроблення ракетно-космічної техніки. Докладніше http://www.yuzhnoye.com/ua/home/

Владислав Кисіль

Партнер

КПД Консалтинг

 

 

Михайло Семка

Старший юрист

КПД Консалтинг

 

 

Анастасія Поліщук

Юрист

КПД Консалтинг

 

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Владислава Киселя (v.kysil@kpdconsulting.com.ua). Будемо раді Вам допомогти і надати додаткову інформацію.

Завжди раді співпраці з Вами заради підвищення ефективності Вашого бізнесу. Інформація, що міститься у цьому огляді, не призначена для  надання юридичної консультації та не може розглядатися або тлумачитися як заміна спеціальної консультації щодо конкретної ситуації.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.