Публікації

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ КПД КОНСАЛТИНГ: МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ 2018

Міжнародні рейтингові видання The Legal 500, Chambers та Best Lawyers вкотре визнали Юридичну компанію «КПД Консалтинг» однією із провідних та високо рекомендованих юридичних фірм в Україні.

Третій рік поспіль найвищу відзнаку отримала практика Нерухомості та Будівництва, в той час як практика Приватних Клієнтів та Трудового права отримали відзнаку вперше.

Позитивна оцінка з боку міжнародних рейтингів в черговий раз підтвердила статус КПД Консалтинг як надійного радника, здатного надавати своєчасну та комплексну юридичну підтримку Клієнтам. Компанія рекомендована в 7 основних практиках.

На думку міжнародних експертів команда практики Банківського і Фінансового  права була визнана як така, що «добре обізнана у питаннях внутрішнього ринку і має чудові знання», практика Нерухомості і Будівництва визнана «однією з провідних практик в Україні», команда практики Корпоративного права та M&A має «професійний та індивідуальний підхід за розумною ціною». Команда практики Вирішення спорів «має обізнаних експертів та надає якісні послуги». Команда практики Податкового права володіє «відмінними знаннями та вміє креативно мислити». Практика Приватних Клієнтів «зосереджена на управлінні приватним капіталом, податковому та сімейному праві» та практика Трудового права пропонує «високий рівень надання послуг».

5 партнерів та радників компанії отримали особисті рекомендації, які свідчать про їх високий професіоналізм:

Ігор Калітвенцев,

Керуючий партнер,

Керівник Практики врегулювання спорів, визнаний «блискучим cудовим юристом»

 

 

Владислав Кисіль,

Партнер,

Керівник практики Нерухомості та Будівництва визнаний «блискучим, практичним та кваліфікованим» провідним фахівцем

 

 

Віталій Пацюк,

Партнер,

Керівник Практики корпоративного права, злиття та поглинання  та податкової практики визнаний «досвідченим та креативним»

 

 

Кирило Казак,

Партнер,

Керівник Практики посадових злочинів та трудового права «пропонує високий рівень надання послуг».

 

 

Олена Доманчук,

Радник,

Керівник Практики Приватних Клієнтів «зосереджена на управлінні приватним капіталом, податковому та сімейному праві»

 

 

Також варто відзначити, що пан Віталій Пацюк другий рік поспіль був рекомендований як провідний адвокат з питань корпоративного права, злиття та поглинання, та пан Владислав Кисіль отримав відзнаку вперше з практики Банківського та Фінансового права виданням Best Lawyers.

Юридична компанія KPD Consulting – українська незалежна юридична компанія, що  надає послуги з питань  нерухомості та будівництва, банківського та фінансового права, корпоративного права, злиття та поглинання, трудового права, податкового права та  вирішенні спорів. Більш докладну інформацію Ви можете знайти за посиланням www.kpdconsulting.com.ua.

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.