Публікації

Тренінг «Новели національного судочинства та стягнення боргів приватним виконавцем»

Асоціацією «Українське об’єднання лізингодавців» (http://www.uul.com.ua/) за підтримки проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» (https://www.usaid.gov/uk/ukraine/economic-growth) проведено тренінг «Новели національного судочинства та стягнення боргів приватним виконавцем». Тренінг організовано керуючим партнером юридичної компанії «КПД Консалтинг» Ігорем Калітвенцевим.

Під час тренінгу партнером юридичної компанії - адвокатом Ігорем Калітвенцевим, адвокатами та юристами юридичної компанії висвітлено найбільш важливі зміни в процесуальному законодавстві. Зокрема, щодо нових інститутів процесуальних кодексів, нових вимог до процесуальних документів, строків та порядку їх подання, нових повноважень судів, змін щодо правил підсудності, а також особливості роботи з приватним виконавцем.

Юридична компанія KPD Consulting – українська незалежна юридична компанія, створена у 2007 році з метою надання повного спектру високоякісних та ефективних послуг. Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів – провідних українських та міжнародних компаній. Ми переважно фокусуємося на наданні послуг Клієнтам з питань  корпоративного права, злиття та поглинання, банківського та фінансового права, податкового законодавства, нерухомості та будівництва, питаннях інтелектуальної власності, кримінального права (питаннях посадових злочинів) та вирішенні спорів.

Ігор Калітвенцев

Керуючий Партнер

ЮК КПД Консалтинг

 

 

Крістіна Мариношенко

Директор департаменту

ЮК КПД Консалтинг

 

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зазначеної теми, будь ласка, звертайтеся до Ігоря Калітвенцева (i.kalitventsev@kpdconsulting.com.ua) та Крістіни Мариношенко (k.marynoshenko@kpdconsulting.com.ua).

підписатися на новини
KPD Consulting - повносервісна юридична компанія.
 
Ми орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних Клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу Клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.